Warsztaty partycypacyjnego planowania połączone ze spacerem badawczym, 17-11-2015r.

Zgodnie z zapowiedzią, we wtorek 17-11-2015r. planowane jest kolejne działanie w ramach realizowanego projektu pn.: „Lasek Złotoryjski miejscem obywatelskiego zaangażowania mieszkańców Legnicy” finansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, pierwsze warsztaty partycypacyjnego planowania/zagospodarowania przestrzeni Lasku Złotoryjskiego połączone ze spacerem badawczym.
Warsztaty mają na celu wypracowanie konkretnych rozwiązań i rekomendacji dotyczących zagospodarowania lasku przez stronę społeczną a następnie przekazanie ich władzom miasta.
Program warsztatów:
– godz.16.00 spacer badawczy po Lasku Złotoryjskim, zbiórka przy wejściu do lasku na wysokości al. Zwycięstwa od ul. Złotoryjskiej, vis a vis ul. Ceglana, parking (możliwość zaparkowania samochodów) i przystanek autobusowy; przewodnictwo architekt krajobrazu Pan Jakub Józefczuk.
– godz. 17.00 – 19.00 warsztaty, m.in. podsumowanie wyników ankiet, praca warsztatowa w podgrupach tematycznych ukształtowanych na podstawie wyników ankiet, wskazanie konkretnych rozwiązań i pomysłów na mapach i planszach; miejsce ZSTiO „Henrykówka” („Hutnik”) przy ul. Złotoryjskiej.

Z powodów logistycznych, prosimy bardzo o punktualne przybycie na miejsce zbiórki o godz. 16:00.
Jeżeli z różnych powodów, ktoś z Państwa nie będzie mógł uczestniczyć w spacerze, prosimy o dołączenie do nas i udział w warsztatach, zgodnie z w/w programem (ok. 17:00, szkoła „Henrykówka”).
Godzina rozpoczęcia warsztatów może ulec niewielkiej zmianie, warunkowana jest naszym powrotem ze spaceru.

W razie pytań i wątpliwości proszę o telefon:
Izabela Wańkowicz PSEO tel. 533 115 530 mail: biuro@pseo.org.pl
Sylwia Szatan FEZA tel. 602 698 772 mail: s.szatan@zielonaakcja.pl
Strony internetowe realizatorów:
http://www.pseo.org.pl
http://www.zielonaakcja.pl

© PSEO 2014. All rights reserved.